Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 20.05.2024, 06:01

Головна » 2017 » Червень » 4 » 1 червня День захисту дітей
1 червня День захисту дітей

У перший день літа ми традиційно відзначаємо Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини та рідний край.У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це ми, дорослі, маємо відповідати, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов’язків. Закликаємо всіх сьогодні, зараз й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього,і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.З цієї нагоди в Озерянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів було проведено цілу низку заходів:відкриття пришкільного табору «Суцвіття»,де оздоровиться 90 учнів,святкування свята дня захисту дітей.День розпочався святковою лінійкою, на якій з найкращими вітальними словами звернулися директор школи Ляховенко Г.О. та директор пришкільного табору «Суцвіття» Зеленко О.В. та побажали, щоб усі діти росли щасливими, здоровими, добре навчалися і займались улюбленою справою.Сільський голова Гавриленко С.П. теж не залишився осторонь і проявив турботу до дітей та попіклувався, щоб на території школи свято стало незабутнім. Так, за його сприяння,було придбано солодощі для дітей та виділилися кошти на сувеніри,які були вручені кожній дитині в кінці свята. Принесло велике задоволення та радість дітям встановлення батутів та великої надувної гірки, біля якої ввесь час товпилися діти з батьками. Цікаві і змістовні конкурси підготувала завідуюча сільським будинком культури Бабич Н.М. з старшим вихователем табору Клононцовою В.С.Потім до уваги юних глядачів було представлено великий концерт, на якому учні Озерянської ЗОШ І-ІІІ ступенів показали свої таланти та порадували присутніх піснями, гуморесками, віршами, танцями.Діти роблять наше життя цікавим, наповнюють його радістю і щастям. Тож і ми, дорослі, маємо робити все аби їх дитинство було щасливим і безхмарним.Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі,прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Переглядів: 481 | Додав: Адміністратор | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2017  »