Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 19.05.2024, 21:15

Головна » 2020 » Лютий » 24 » Стартував II (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в 2019/20

Стартував II (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в 2019/2020 навчальному році

15 лютого 2020 року відбулося урочисте відкриття ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Уже восьмий рік поспіль відкриття конкурсу-захисту проходить у приміщенні спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов міста Чернігова. Цього року в обласному етапі конкурсу-захисту беруть участь 266 учасників, які стали переможцями І етапу конкурсу-захисту. Традиційно найбільшу кількість учасників конкурсу-захисту складають здобувачі освіти 9-11 класів.

Учасників ІІ етапу конкурсу-захисту щиро вітали Наталія Лещенко, директор обласного комунального позашкільного навчального закладу «Чернігівська Мала академія наук учнівської молоді» Чернігівської обласної ради і Володимир Дятлов, перший проректор, проректор з науково-педагогічної роботи Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, президент Чернігівського територіального відділення МАН України. Вони наголосили на важливості підтримки обдарованої молоді, яка опановує сучасні знання та виявляє зацікавленість у науково-дослідницькій роботі вже в шкільному віці, та побажали юним дослідникам подальших успіхів і відкриттів, які у майбутньому зміцнять рейтинг нашої держави на світовій арені.

Також зі словами підтримки та побажанням успіху до учасників ІІ етапу конкурсу-захисту звернувся випускник Чернігівської МАН учнівської молоді, багаторазовий переможець III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, нині вже студент II курсу Чернігівського національного технологічного університету, Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, стипендіат Президента України 2017 і 2018 років, який і зараз продовжує займатися науково-дослідницькою роботою, Павло Нагорний.

Бажаємо всім учасникам конкурсу-захисту завзятості та наполегливості на шляху до безапеляційної перемоги!

Дві учениці нашого закладу  з науковими керівниками взяли участь у заході.

Переглядів: 192 | Додав: Адміністратор | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2020  »