Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 20.05.2024, 03:27

Головна » 2013 » Квітень » 29 » Відзначення 27-х роковин Чорнобильської катастрофи у Озерянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

про  організацію та проведення заходів

з відзначення 27-х роковин Чорнобильської  катастрофи

у Озерянській  загальноосвітній  школі  І-ІІІ ступенів

1.Організували проведення в школі:

·        уроків пам’яті: День Чорнобильської трагедії. Реквієм «Дзвони Чорнобиля» 4 клас (класовод Лебедко О.М.)

·                    конференцію , «Чорна трагедія на кольоровій землі», для учнів 5-11класів провели учні 9 класу ( педагог організатор В.С.Клононцова).

·        виховних годин «У долонях Всесвіту – Земля»,1-2 класи (класоводи Кришень Г.Ю.,Зеленко О.В.);  «Природи неповторную красу я серцем, словом, пензлем захищу» 7 клас (класний керівник Селянко О.А.); «Відлуння Чорнобиля» 8 клас (класний керівник Лобода Т.М.);  «Чорнобиля чорна біль» 10-11 класи (класні керівники Макаровець С.П., Рябчун В.Г.).

·        годин спілкування «Чорнобиль закутий колючим парканом» 6 клас

(класний керівник Лобода О.М.); «Чорнобиля гіркий полин» 9 клас (класний керівник Ляшик В.В.);

2. Поновили банк даних про дітей, які постраждали від аварії на ЧАЕС, у тому числі дітей-інвалідів та дітей-сиріт, з метою виявлення їх соціальних проблем та вжиття заходів щодо їх розв’язання.

3. Організували роботу з оздоровлення дітей, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС.

4. Організували в бібліотеці школи виставку на тему «Радіація: добро і зло» фотографій, документів, мемуарної літератури, які висвітлюють наслідки аварії на Чорнобильській АЕС.

5.Переглянули відеофільм «Жах Чорнобиля» 5клас (класний керівник Перчета Г.В.).

Переглядів: 905 | Додав: Адміністратор | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2013  »